Studio YogaDream v Hradci Králové

KDO JSME?

Jsme oblíbené a energií nabité studio v postupně vzkvétajících prostorách Pilnáčkovy továrny v Hradci Králové. Se svou širokou nabídkou kurzů nabízí každému možnost nechat se vtáhnout do neskutečně napínavého světa jógy a ajurvédy v nově a s láskou zařízených prostorách studia YOGADREAM.

CO NABÍZÍME?

Od kurzů jógy pro začátečníky, pokročilé, dynamické ranní kurzy jako ideální způsob načerpání energie do nového dne, polední kurzy nebo večerní restorativní jógy, které příjmenně setřesou napětí či stres po náročném dni, si každý najde pro sebe vhodný styl. Pravidelné workshopy poskytují příležitost své znalosti a dovednosti s jógou prohloubit, vytvářejí chráněný prostor ke vzájemné výměně zkušeností a poznatků, čímž nám dávají úžasnou možnost stát se žákem i učitelem zároveň a tím obohacovat svůj osobní růst. Poradenství podle ajurvédské medicíny vycházející ze stejného tradičního védského systému doplňuje kurzy jógy a poskytuje možnost věnovat se otázkám zdraví a prevence nemocí, způsobu stravy a péče o tělo komplexním způsobem.

Všechny lekce jógy studia Yogadream jsou vedené jako otevřené lekce, je tedy možné přijít bez nutnosti rezervace. Pro ušetření času před lekcí však doporučujeme se na lekce přihlásit pomocí rezervačního systému rozvrhu. Všechny naše lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky, protoře věříme, že každé tělo má svůj vlastní příběh, kterému se při lekcích učíme naslouchat bez ohledu na stupeň pokročilosti…každá hodina jógy představuje jeden nový začátek a jeden nový příběh.

Protože jsme přesvědčeni, že jóga by měla být přístupná všem, stali jsme se pro Vás partnery programu MultiSport  a Activepass Sodexo. Stačí jen přijít se svou kartou a nechat se okouzlit světem jógy a ájurvédy ve studiu Yogadream.

Těšíme se na to, Vás osobně přivítat ve studiu Yogadream!

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45