Nový online rozvrh od 12.10.-25.10.

Když už není možné se setkávat v našem krásném prostoru studia, rozhodli jsme se, že Vám ho doneseme až k Vám domů a většinu lekcí s Vámi budeme sdílet alespoň virtuálně. Můžete tak udržet svou praxi a současně výrazně podpořit své studio v dobách temných až nejtemnějších.

Co je potřeba? Udělejte si pro lekci čas i klid v rámci možností 🙂 Najděte si svůj prostor. Včas si lekci rezervujte, nejpozději do 8:00 dne konání lekce. K rezervaci můžete využít stejný rezervační systém kreditů, jak ho znáte z dřívějška. Bohužel karty Multisport a Sodexo jsou na tuto dobu vypnuté.

Na telefonu či počítači stáhněte aplikaci Zoom. Každé ráno obdržíte přístup k meetingu Zoom, do kterého se můžete přihlásit 10 min před začátkem lekce, popovídat s ostatními přihlášenými a zůstat trochu ve spojení s naší jógovou rodinou. Při lekci nechat běžet kameru, ať se necítíme v prostoru úplně osamocení a vypnout jen svůj mikrofon.

Věřte, že ani nás současná situace netěší. Budeme opravdu neskutečně rádi, když nám i během tohoto času zachováte přízeň a tím podpoříte dále chod našeho studia. Za to upřímné díky od celého týmu studia.

Vaše Tereza

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45