Katka Paulišová

Zdravím všechny nadšené jogínky a jogíny. 🙂 Jmenuji se Kačka a ráda bych s Vámi sdílela moji cestu k józe.

S jógou jako takovou jsem se seznámila při oslavách Dne Země v roce 2014. Mé první setkání proběhlo zcela náhodou na květinové Madeiře, když jsem se procházela večerním potemnělým, tu noc neosvětleným městem. Nic netušíc jsem došla na centrální náměstí, které bylo zaplněno jogíny či ostatními nadšenci. 🙂 Ti při plápolání malých plamínků svíček opěvovali meditací a posléze i ásánami matičku Zemi. Dodnes netuším, jestli přítomní ze Země energii čerpali nebo jí posílali tu svou. Byla však všudypřítomná, že se přelívala i do kolemjdoucích. Magická atmosféra a kouzlo okamžiku bylo tak silné, že jsem nezaváhala přidat se k dané komunitě. 

Následovný studijní pobyt na Perle Atlantiku nebyl jen formální cestou, ale i tou neformální, poznáváním jógy, Tai Chi, Pilates a jejich spojení na lekcích BodyBalance (LessMills).

Po návratu do rodné země jsem se vydala za poznáním jiných druhů jógy. Jógu zatím chápu spíše jako relaxaci a posílení těla i duše než-li jako filosofický směr, přesto mi postupem času některé souvislosti mezi mentální a fyzickou rovinou ukazují svůj smysl. Pro svou praxi jsem si vybrala Powerjógu, která mě oslovila zejména svou dynamičností a variabilitou.

Na své cestě k józe jsem hledala jógové studio, kde se duše a s ní i srdeční tep a dech zklidní a zrelaxuje již při vstupu. Jsem ráda, že jsem takové našla. Studio YOGADREAM je takové místo, kde znovu nalézám pocity, které jsem prožívala při svém setkání s jógou, na světélkujícím náměstí plným ásánami proplouvajícími lidmi. Je plné pozitivní, klidné a laskavé atmosféry. Je mi velkým potěšením být jeho součástí a přispívat k tvorbě hřejivé energie. Namasté! 🙂

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45