Katka Kárníková

Vzdělání: Management tělesné výchovy a sportu FTVS, UK

Licence: Power Yoga Akademie, RYT 200 (Registrated yoga teacher),specializace Power, Hatha yoga.

S aktivním cvičením jógy jsem začala v roce 2018. Dříve jsem jógu brala pouze jako doplněk k tanci. Věnovala jsem se téměř 10 let velmi aktivně Hip Hopu. Ve studiu kam jsem chodila tančit, byla vždy jednou týdně acroyoga a vinyasa se skvělými lektorkami.  Zároveň moje maminka celý život cvičí power jógu. A tak se postupně jóga začala dostávat do mého života. Před rokem a půl jsem začala mít jako tanečník zdravotní problémy a tak jsem hledala různé alternativy a začala docházet pravidelně na lekce jógy. Jóga se pro mě stala téměř vším. Po půl roce jsem si říkala jak svojí jógovou cestu posunout o kousek dál, tak jsem se rozhodla přihlásit se na kurz RYT 200.

Kurz jsem absolvovala pod vedením Václava Krejčíka a jeho týmu Power Yoga Akademie. Zvolila jsem licenci RYT 200, jelikož je uznávaná i v zahraničí. Kurz trval půl roku a byl pro mě zároveň jedním z nejkrásnějších období. Dovoluji si říci, že jóga společně s rehabilitací mi zachránila tělo.

Jóga mě učí respektu, pokoře, trpělivosti, zodpovědnosti, koncentraci a lásce k sobě samé a všemu co je kolem nás. Jóga je naprosto geniální systém, který nás obrací do našeho nitra, posiluje náš charakter a spojuje 3 nejdůležitější lidské složky: Tělo, mysl a ducha.

Jóga je pro mě jeden velký dárek a doufám, že bude i pro vás.

* NAMASTE *

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45