Ivana Krahulcová

Okolnosti ve vlastním v životě mě přiměly hledat způsoby jak se znovu začít cítit dobře, tvořit a dělat to, co mi dává smysl a přináší nejen mě něco dobrého.

Začala jsem se zajímat o masáže a psychoterapii. Absolvovala jsem kurz klasických masáží. Navštívila jsem úvodní víkend bodyterapie – terapie zaměřené na tělo, která v sobě nejen tyto dva prvky spojuje. Natolik mne zaujala, že jsem od roku 2011 účastníkem šestiletého výcviku v biodynamické psychoterapii pod vedením MUDr. Tomáše Morcinka, Eliho Weidenfelda a RNDr. Květy Paluskové. Zahraničními lektorkami jsou dcery zakladatelky biodynamické psychoterapie Gerdy Boyesen – Ebba a Mona Lisa Boyesen. Další lektorkou je také Gussie Grace Wallem – žákyně Gerdy Boyesen a spolu s Monu Lisou zakladatelka metody Erogenetic.

Spojení tance, masáží a Bodyterapie je pro mne prozatím nejdokonalejší formou práce na sobě a bytí vůbec.

Stejně tak je pro mne důležitá hudba. Hudba pro tanec, jakoukoli činnost, masáž. Správná hudba přináší nečekaně silné zážitky v jakékoli činnosti. Každý den poslouchám hudbu a nechávám se inspirovat.

V únoru 2015 jsem absolvovala výcvik ve facilitaci aktivních meditací OSHO s přímou Oshovou studentkou Vatayanou. Meditace jsou určeny k aktivaci naší životní síly, k vystoupení z mysli a bytí teď a tady, v těle.

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45