Cesta naděje

Nový šestitýdenní program : Každé pondělí 11:00 – 12:30

Nabízíme unikátní šestitýdenní program určený pro pacienty, kteří se právě léčí s rakovinou, nebo nedávno tuto náročnou léčbu prodělali. Protože věřím, že léčba našeho fyzického těla jen první krok k návratu do stavu zdraví.

Diagnóza rakovina: A co teď?

S touto diagnózou přichází do vašeho vědomí nejenom někam zakopané pocity o konečnosti vašeho vlastního života. Jedná se o kompletní ztrátu jistot osobních, tělesných, emocionálních, sociálních i ekonomických a to není zrovna málo! Ve společně stráveném čase se dotkneme, jednotlivých témat s úmyslem ne rakovinu porazit, ale jediným cílem tohoto procesu je snížení Vaší osobní zátěže. Nabízím pár inspirací, které vám možná pomůžou nalézt potřebné kroky ve smyslu hledání své vlastní ztracené jistoty a intergrity Vaší osobnosti v této závažné krizové situaci.

  1. Chráněný prostor k seznámení se. Místo, kde můžete být sami sebou, odložit všechny masky a bez ohledu na očekávání vašeho okolí vyjádřit svoje pocity, starosti a obavy. Rozhovor. Lehké protažení těla. Imaginace.
  2. Dechová cvičení, která zvyšují vitalitu a sebedůvěru. Témata, která se otevřela po minulém sezení. Vzájemná výměna zkušeností. Naslouchání. Definice vlastních cílů a plánů. Meditace a Imaginace.
  3. Návrat důvěry ve vlastní tělo. Lehká jógová praxe a meditace.
  4. Mít se rád, jako největší dar, který si můžeme nadělit. Nechám se hýčkat. Relaxační masáž uvolňující staré i nové blokády v těle.
  5. Co mohu změnit právě teď? Náhled na stravování podle ajurvédy a možnost konzultace konkrétních zdravotních problémů podle tradiční ajurvédské medicíny.
  6. Jaké nástroje mám k dispozici k realizování svých cílů. Povzbuzující jógová praxe. Ztišení. Naslouchání. Meditace.

Čas: Každé pondělí 11:00 – 12:30

Nejbližší termín: 11.11.1019

Rezervace: mail@yogadream.cz, Tel: 604 729 662

Cena: 3600 Kč za celý šestitýdenní program

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45