Změna je možná – Workshop s Martinem Zbořilem

Povídání o tom, že nic není „navěky“. Lidé mají pocit, že tak, jak se narodí se všemi svými přednostmi a hlavně nedostatky, se nedá změnit. V tom se pak celý život utvrzují, často i za pomoci nejbližšího okolí. Současně se lidé snaží plnit přání druhých, aby splnili jejich představy o tom, jací by sami měli být. Často se pak ocitají na slepé koleji, neboť nevědí, čí život žijí, vlastní či druhých. My všichni se ptáme sami sebe, zda jsme skutečně šťastní. Mnohdy zjišťujeme, že ne. Toto nepříjemné zjištění a z toho pramenící neklid ale často před ostatními skrýváme. Bojíme se, že bychom se ukázali jako zoufalí a slabí. Předpokládáme, že jsme v tomto svém pocitu sami, bojíme se ukázat svou nespokojenost, úmyslně ji potlačujeme a předstíráme, že se nic neděje. Protože ostatní jsou dle našeho přesvědčení šťastní a bezstarostní, oni nic podobného nezažívají a neznají. Ve svém trápení tak zůstáváme osamělí. To co se nám děje, se přeci navíc nedá změnit.
Tak to ale být nemusí. Každý z nás má právo být šťastný a žít život podle svých představ. Pokud se mu pak nelíbí to, jak dosud žil a žije, je možné to změnit. Ano, je!
Přijďte si poslechnout vyprávění o tom, jak je možné dosáhnout změny. Přijďte si poslechnout příběh, který je vlastně i o Vás. V tom, že chcete změnit svůj život, totiž nejste sami. Přijďte načerpat sílu a energii spolu s ostatními ke změně –  Té Vaší!

Kdy: 21.03.2020

Čas: 9:00 – 12:00

Cena: 450 Kč

Rezervace: na mail@yogadream.cz a na 604729662

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45