Unikátní jóga workshop s Hudson Leick

30.3.2019

Naučte se správně pracovat se svým tělem i dechem, a propojit tak vaši fyzickou a psychickou stránku. Dech bude vaším průvodcem během celé lekce, díky němu se vaše tělo v jednotlivých pozicích začne více otevírat. Zkuste na chvíli opustit stres každodenního života. Cílem workshopu je být nejen flexibilnější a fyzicky silnější, ale dostat ze sebe hluboko zakořeněný stres a emoce.

„Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat… Vím, že jóga funguje. Naučila mě mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy,“ vzkazuje Hudson.

Hudson Leick se józe věnuje od roku 1993 a od roku 1997 ji vyučuje po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu a jejich kombinaci. Svoje zkušenosti prohlubuje v Indii, kam pravidelně cestuje do ášramu za indickou duchovní učitelkou Ammou, a jejími učiteli jógy byli mj. Max Strom, Bryan Kest, Steve Ross nebo či Ana Forrest.

Workshop bude tlumočen do češtiny. Akce není omezená věkem ani váhou. Všichni jsou vítáni.

Kdy: 30.3.2019

Čas:  10:30 – 13:00

Cena:700 Kč

Rezervace: mail@yogadream.cz nebo na 604 729 662

 

 

O HUDSON LEICK

„Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy.

V józe se člověk učí poddat se. Ano, hýbeme a zpevňujeme se, ale ve svém jádru se musíme podvolit sami sobě. Tomu, co právě děláme a kde se nacházíme.

Pochopila jsem, že můj čas na tomto světě je omezený. A pokud jsem já cvičením vyléčila svoje rány na duši, cítím potřebu předat tuhle zkušenost dál. Vím, že jóga funguje. Změnila mě. Viděla jsem, jak mění ostatní, a věřím tomu, že každým pohybem i každým dechem se můžeme posouvat dál. Sama to na sobě vidím.

Pokud s tím, co píšu, souzníte, moc ráda vás všechny uvidím na svém semináři.

S láskou, Hudson“

 

Přidat komentář