OSHO – Dynamic Meditation s Ivčou Krahulcovou

27.9.2019

Tato meditace je rychlou a intenzivní cestou k proražení starých, hluboce zakořeněných vzorců v naší mysli, které nás vězní v minulosti. Zažíváme v ní svobodu, kvalitu tichého svědka a hluboký mír, který je za nimi.

Nejvhodnější doba na meditaci je brzké ráno v době kdy se probouzí příroda, noc odchází a slunce vystupuje na oblohu a vše je bdělé a přítomné.

Meditace trvá 60 minut a má 5 fází. Během celé meditace jsou oči zavřeny, dobré je použít šátek přes oči a provádět ji nalačno. Meditaci lze dělat o samotě, ale ve skupině má mnohem větší sílu a účinek.

Tato meditace je mezi lidmi velmi oblíbená, možná právě proto, že jde za hranice běžného bytí v dnešní společnosti. Je skutečně velmi dynamická: v první fázi aktivně dýcháme a necháme v sobě energi stoupat, budujeme ji, abychom ji pak v druhé, katarzní fázi mohli nechat vybuchnout, nechat odejít z těla vše, co již nechceme anebo nemůžeme držet, ve třetí fázi pak probouzíme centrum našich emocí, sexuality a vitality, ve čtvrté fázi zůstáváme nehybným, tichým svědkem všeho uvnitř i vně a v páté fázi tancem oslavíme naše bytí, živost, radost.

Jste srdečně zváni!

Kdy: 27.9.2019

Čas: 7:00 – 8:00

Rezervace není nutná!

Další termíny:

25.10 OSHO Nadabrahma
22. 11. OSHO Chakra Breath Meditation
13. 12. Heart Chakra Meditation

Přidat komentář