OSHO Dynamic Meditation – s Ivčou Krahulcovou

Nová výzva pro všechny, kdo hledají samou podstatu sama sebe a nebojí se při tom na chvíli nehledět na to, co se má a nemá!

Tato meditace je rychlou a intenzivní cestou k proražení starých, hluboce zakořeněných vzorců v naší mysli, které nás vězní v minulosti. Zažíváme v ní svobodu, kvalitu tichého svědka a hluboký mír, který je za nimi.
Nejvhodnější doba na meditaci je brzké ráno v době kdy se probouzí příroda, noc odchází a slunce vystupuje na oblohu a vše je bdělé a přítomné.
Meditace trvá 60 minut a má 5 fází. Během celé meditace jsou oči zavřeny, dobré je použít šátek přes oči a provádět ji nalačno. Meditaci lze dělat o samotě, ale ve skupině má mnohem větší sílu a účinek.

Tato meditace je mezi lidmi velmi oblíbená, možná právě proto, že jde za hranice běžného bytí v dnešní společnosti. Je skutečně velmi dynamická: v první fázi aktivně dýcháme a necháme v sobě energi stoupat, budujeme ji, abychom ji pak v druhé, katarzní fázi mohli nechat vybuchnout, nechat odejít z těla vše, co již nechceme anebo nemůžeme držet, ve třetí fázi pak probouzíme centrum našich emocí, sexuality a vitality, ve čtvrté fázi zůstáváme nehybným, tichým svědkem všeho uvnitř i vně a v páté fázi tancem oslavíme naše bytí, živost, radost.
Jsme opravdu zvědaví, kdo se odváží na tato ranní očistná setkání! Všichni jste srdečně zváni!

Kdy: 21.02.2020

Čas: 7:00 – 8:00

Rezervace není nutná!

Další termíny:

20.3. – Osho Dýchání do čaker
24.4. – Osho Dynamic Meditation
22.5. – Osho Nadabrahma
19.6. – Osho Dynamic Meditation

YogaDream s.r.o.

Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové

Tel.: +420 604 729 662
E-mail: mail@yogadream.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45