Nejste v tom sami! Změna je možná! – Workshop s Martinem Zbořilem

2.11.2019

Přijměte pozvání na toto jedinečné dopoledne s příběhem o tom, že nic není „navěky“. Lidé mají pocit, že tak, jak se narodí se všemi svými přednostmi a hlavně nedostatky, se nedá změnit. V tom se pak celý život utvrzují, často i za pomoci nejbližšího okolí. Současně se lidé snaží plnit přání druhých, aby splnili jejich představy o tom, jací by sami měli být.  Často se pak ocitají na slepé koleji, neboť nevědí, čí život žijí, vlastní či druhých. My všichni se ptáme sami sebe, zda jsme skutečně šťastní. Mnohdy zjišťujeme, že ne. Toto nepříjemné zjištění a z toho pramenící neklid ale často před ostatními skrýváme. Bojíme se, že bychom se ukázali jako zoufalí a slabí. Protože ostatní jsou dle našeho přesvědčení šťastní a bezstarostní, oni nic podobného nezažívají a neznají. Ve svém trápení tak zůstáváme osamělí. To co se nám děje, se přeci navíc nedá změnit.

Tak to ale být nemusí. Každý z nás má právo být šťastný a žít život podle svých představ. Pokud se mu pak nelíbí to, jak dosud žil a žije, je možné to změnit. Ano, je!

Přijďte si poslechnout vyprávění o tom, jak je možné dosáhnout změny. Přijďte si poslechnout příběh, který je vlastně i o Vás. V tom, že chcete změnit svůj život, totiž nejste sami. Přijďte načerpat sílu a energii spolu s ostatními ke změně –  Té Vaší!

Workshop vhodný pro všechny, kdo si v současnosti přejí ve svých životech uskutečňovat změny, které vedou k trvalému pocitu spokojenosti a štěstí. S sebou poznámkový blok, psací potřeby.

Kdy: 02.11.2019

Čas: 9:00 – 12:00

Cena: 450 Kč

Rezervace: mail@yogadream.cz a na tel: 604 729 662

Přidat komentář