Kurz Sama sebou s Lucií Rybkovou

SMYSLEM KURZU

je především objevit svou jedinečnost, mít se víc ráda, být sama se sebou spokojená a žít život svých snů bez omezení. Dnešní doba nenahrává tomu, abychom se měly rády takové, jaké jsme, znovu se napojily na své vnitřní vedení a s důvěrou a lehkostí kráčely po své vlastní cestě. Naopak jsme každý den bombardovány fotkami “dokonalých” krásek a příběhy super žen a jejich pohádkových životů. A kde jsme my, obyčejné ženy? I my všechny chceme být krásné, zdravé, úspěšné a především milované

MŮJ PŘÍBĚH

je názornou ukázkou, že můžete zcela změnit sebe, plnit si své sny a být opravdu spokojená. Z výkonné, vystresované a nepříjemné paní v pozitivní bytost, která má konečně ráda sama sebe i s negativními stránkami a líbí se sama sobě. Během své proměny jsem objevila moje nové já, svoje přednosti a smysl života, který spočívá v pomoci druhým. Ráda se učím novém věci a ráda vám předám vše, co umím.

MŮJ ŽIVOT SE ODVÍJEL PODLE OČEKÁVÁNÍ OKOLÍ…

… a byl plný nelásky, nemoci, ne-štěstí a strachu. Následkem intenzivní práce na manažerské pozici a tlaku na výsledek byl neustálý stres a únava. Byla jsem trvale nespokojená, bez energiebez nálady a čím dál častěji nemocná. Postupně jsem si uvědomovala, že chci žít jinak.

Moji “proměnu” odstartovala dlouhodobá nemoc s nulovou vyhlídkou na uzdravení, nenadálá ztráta maminky, zaměstnání a rozpad manželství. Přála jsem si uzdravit se, abych mohla zase pracovat, dělat běžné věci jako dřív a radovat se ze života. Díky postupné transformaci myšlení a vyváženému životnímu stylu jsem nabrala druhý dech, našla sama sebe, správný směr klíč ke šťastnému a zdravému životu.

Termíny: každý druhý pátek od 17:30h, od 5. 10. 2018
Délka: 90 minut
Počet míst: 10 – 12

Cena za 8 lekcí: 1500 Kč

Rezervace na:info@lucierybkova.cz a +420 774 038 108

Přidat komentář