Jóga ve dvou-Workshop s Mílou Šalomounovou

12.1.2019

Chodíte na jógu a vyprávíte, sdílíte a ukazujete ostatním své zážitky a poznání z lekcí? Teď máte možnost vzít někoho sobě blízkého na workshop Jógy ve dvou.

Nejedná se o akro jógu, ale o jógu v páru, kdy vám ten druhý dopomůže do polohy tak, aby došlo k hlubšímu protažení, či si pomůžete navzájem jako opora.

V průběhu workshopu se napojíme jeden na druhého, zkusíme spolu komunikovat beze slov, plně se koncentrovat, odhodíme touhu soupeřit, posílíme svou důvěru.

Po úvodním společném zahřátí si vyzkoušíme nenáročné pozice, jež provedeme v kontaktu a společně se svým protějškem, který nám vahou svého těla, svojí pozicí nebo správným dotykem pomůže k intenzivnějšímu protažení, a tak se dostaneme do pozic mnohem snáz a hlouběji, než jsme zvyklí, když je provádíme sami.

Jógu ve dvou si mohou vyzkoušet všichni, kteří chtějí odhodit vážnost a trochu se u toho pobavit, uvítají, když jim někdo v pozicích dopomůže, chtějí se ještě více protáhnout nebo si pouze chtějí užít jógu ve společnosti svého partnera, kamaráda, dcery, syna, kolegy…

Čas: 10:00 – 14:00

Cena: 1000 Kč/ osoba

Rezervace na: 603 833 787 nebo na jogahradec@gmail.com

Přidat komentář