Jóga mysli a dechová laboratoř s Vandou Troníčkovou

19.1.2019

Studium lidské mysli bylo a nadále je zajímavým předmětem zkoumání v oblasti psychologie, neurovědy, filosofie a v neposlední řadě JÓGY.
Zkoumání mysli, poznatky o její přirozenosti a fungování, práce s vědomými myšlenkovými obsahy i nevědomými myšlenkovými procesy za účelem uvolnění, propojení a meditace, jsou podstatou jógové praxe.

Diskuze na téma fungování naší mysli a výstižný výklad poznatků z oblasti jógy, neurovědy a terapie, bude součástí 3 hodinového semináře v jehož rámci se budeme “znovu” učit dýchat, abychom se společně, i v běžném životě prodýchali k regeneraci našeho organismu a pochopili tak přínosný terapeutický potenciál, který se v kvalitním přirozeném dýchání a práci s dechem ukrývá. Vysvětlíme si, jak důležitý je správně nastavený přirozený dech pro všechny řízené dýchací techniky využívané v jógové praxi a jak ho začít používat.

Seminář je svou náplní spíše relaxačního charakteru, budeme se v něm zabývat jógovými terapeutickými technikami, které napomáhají uvolnění, zvyšování a udržování tělesné energie a spouštění regeneračních procesů v našem organismu.

KDY: 19.1. 2019 10:00 – 13:00
LEKTOR: Vanda Troníčková
CENA: 550kč
REZERVACE: vanda@vandayoga.cz

Přidat komentář