Element ZEMĚ – kouzlo podzimu

Element země - kouzlo podzimu

Workshop se Silvií Kajanovou

Babí léto je přitažlivé období přechodu. Je mezníkem mezi tím, co dosud úplně neodešlo a tím, co ještě nenastalo. Je středem. Fáze ZEM zaručuje rovnováhu. Je to rovnováha mezi dvěma protichůdnými silami, která v jednom okamžiku zahrnuje minulost i budoucnost.
Je to období spojené s výživou, s výživou středu. Z pestrosti léta se vyvinuly plody. Uchovávají v sobě energii léta – teplo, lásku, světlo – základní předpoklady k uživení sebe samých a zajištění živobytí ostatním.
Výživa se však také odehrává i na jiné úrovni. Dýchání je jídlo pro plíce a mozek. Výživa na duševní úrovni je dána tím, jak můžeme strávit stresující situace, jak dlouho nám něco leží v žaludku. Výživa na emoční úrovni tím, jak jsme schopni dávat a přijímat lásku, vřelost, pozornost.
V tradiční čínské medicíně každé roční období souvisí s určitými orgány a jejich meridiány. Slezina, slinivka a žaludek jsou nejaktivnější právě v období babího léta.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

– Charakteristika elementu ZEM, dráhy žaludku, slinivky a sleziny
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
– Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
– Speciální body, které nám s trávením pomohou
– Seznámíme se s moxováním

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.
“Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.”

Co s sebou?

– Pohodlné oblečení
– Dobrou náladu

KDY: 8.9.2018

ČAS: 9:30 – 12:30

CENA: 500 Kč

Kapacita je omezená. Místo je rezervováno uhrazením celé částky převodem na účet č. 8070736001/5500.
Do poznámky uveďte své jméno, datum a kontakt.

Dostupnost si můžete prověřit mailem: kajanova.silvia@gmail.com anebo na č. 602 650 567. Začínáme v 9:30h a končíme ve 12:30h.
Těším se na Vás! Silvia

Přidat komentář