Obchodní podmínky

SMLUVNÍ PODMÍNKY STUDIA YOGADREAM s.r.o.

IČ 05083788

Sídlo a provozovna: Pospíšilova 281/18, 50003 Hradec Králové

Odpovědný vedoucí: MUDr. Tereza Kertesz, jednatelka společnosti

Bankovní spojení: Č.ú. 2301001479/2010 Fio banka, a.s.

Jsme součástí programu Multisport

Výběr lekce

Rozvrh se zobrazí kliknutím na www.yogadream.cz/rezervace. V rozvrhu uvidíte čas, název lekce, lektora, úroveň  a další informace. Úplné informace se zobrazí podržením kurzoru u jednotlivých částí rozvrhu (druh lekce, lektor). Na všechny aktivity je nutné si rezervovat místo přes online rezervační systém studia nejméně hodinu před začátkem (lekci je nutné zrušit taktéž nejpozději dvě hodiny před, u vybraných aktivit až 24 hod. předem). Pro rezervace je nezbytné se registrovat. Lekci je možné uhradit jednotlivě nebo čerpáním z předplacené permanentky, kdy je lekce cenově zvýhodněna.

V případě uhrazeného členského poplatku na 1 měsíc, 6 nebo 12 měsíců je možný neomezený vstup na veškeré lekce jógy ve studiu během období. Rezervace hodin musí proběhnout stejně na rezervačním systému webu studia.

Účast na workshopech je možná pouze na základě platné rezervace. Rezervace se provádí osobně na recepci studia nebo online www.yogadream.cz vyplněním rezervačního formuláře u příslušného workshopu. Přihláška se stává plně závaznou v den jejího přijetí přes online rezervační systém studia. Odesláním rezervace klient akceptuje obchodní podmínky studia. Rezervace je platná na základě přijetí platby semináře NEJPOZDĚJI týden před konáním akce, hotově, bezhotovostně přes platební systém GoPay nebo převodem na účet studia č. 2301001479/2010 s poznámkou ve formě názvu semináře. Studio nepřijímá platební karty. V případě, že záloha není uhrazena týden před konáním, je klient vyzván k jejímu uhrazení. Pokud se tak nestane do tří pracovních dní, je jeho registrace stornována a místo přenecháno náhradníkům. Doplatek je možný uhradit v den konání akce hotově ve studiu - studio nepřijímá platební karty. Rezervace je platná po uhrazení zálohy nebo celého kurzu.

Jak získáte permanentku či člensví na neomezený vstup na lekce jógy?

Permanentku či člensví na neomezený vstup na lekce jógy je možné uhradit v hotovosti ve studiu, nebo bezhotovostně přes platební systém GoPay nebo převodem na účet studia č. 2301001479/2010. Každý klient obdrží pro nákup vstupenek přes internet vlasní osobní účet. Platnost permanentky je časově neomezena a permanentka je nepřenosná. Je možné z permanentky čerpat i vstupné na lekce pro Vašeho kamaráda/kamarádku, který/á přijde na lekci s Vámi.

Po zaplacení poplatku za permanentku dostanete „potvrzení o vkladu“. Po každém čerpání jednotlivých lekcí dostanete na recepci informaci o ode tení aktuální lekce a zůstatku lekcí na Vašem účtu.

Kontrola výše vstupů

Výše zůstatku Vaších vsupů na lekce jógy je zobrazena na Vašem osobním účtu pro stránky www.yogadream.cz nebo Vám ji můžeme sdělit při Vaši osobní návštěvě na recepci.

Storno a reklamační podmínky

Otevřené lekce - pokud klient nestornuje svou rezervaci nejméně dvě hodiny před jejím začátkem přes online rezervační systém (u vybraných aktivit až 24 hod. předem)., je studio oprávněno požadovat úhradu platby za lekci. V případě reklamace komunikuje klient e-mailem na mail@yogadream.cz.

Workshopy - záloha se stává nevratnou, pokud klient zruší svou registraci méně jak týden před datem konání akce. Převedení registrace bez sankce na jiného účastníka je možné, pokud za sebe klient sežene náhradu a oznámí tuto skutečnost studiu nejpozději dva dny před začátkem akce. Možnost vrácení platby tak trvá jeden týden před konáním akce. V případě reklamace komunikuje klient e-mailem na mail@yogadream.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů klient výslovně prohlašuje, že odesláním online registrace spolu s údaji v něm uvedenými souhlasí se zpracováním osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví YOGADREAM s.r.o. IČ: 05083788, s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použity pouze pro účely předávání informací ze studia YOGADREAM.

Klient bere na vědomí, že shora uvedený souhlas s poskytnutím osobních údajů může být kdykoli odvolán, a to pouze písemnou formou (e-mail) s tím, že následně dojde k vymazání všech jeho údajů z databáze s účinností 30 dnů odedne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Smluvní podmínky jsou platné v tomto znění od 1.10.2016

YogaDream s.r.o. Pospíšilova 281/18,
500 03 Hradec Králové
Tel.: +420 604 729 662 E-mail: mail@yogadream.cz
Otevírací doba
Po-Pá: 9:30 - 21:30
So-Ne: 9:30 - 19:45